ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه

اگر ساختمان شما دارای انباری و پارکینگ است قطعاً نیاز دارید با نکات کاربردی برای تعمیرات و نگهداری از درب پارکینگ و انبار آشنایی پیدا کنید. این مطلب پیرامون همین موضوع تهیه شده است…

انواع ساختمان ها به ویژه مجتمع های مسی بزرگ و ساختمان های اداری، مجهز به پارکینگ هستند. بسیاری از این پارکینگ ها دارای درب پارکینگ به صورت ریموت دار و اتوماتیک می باشند. با توجه به ساختار درب اتوماتیک و نحوه باز و بسته شدن آن، قطعاً ممکن است مشکلات و چالش های زیادی برای کنترل درب ها و نحوه عملکرد آن اتفاق بیفتد. درب های پارکینگ باید به آرامی باز و بسته شوند؛ همچنین در هنگام باز و بسته شدن نباید صدای زیادی تولید کنند. اگر در عملکرد هر یک از قسمت های درب های پارکینگی اختلال ایجاد شود، نیاز به خدمات تعمیرات و نگهداری از درب ضرورت دارد.

درب های پارکینگ موجب می‌شوند محیط داخل ساختمان از محوطه بیرون مجزا شود؛ بنابراین این درب ها نیز مانند انواع درب های ساختمانی به منزله ابزار حفظ حریم خصوصی ساختمان تلقی می شوند. اگر درب های پارکینگ و انبار به خصوص آنهایی که به صورت ریموت دار و اتوماتیک کار می کنند دچار نقص شوند، قطعاً ساختمان در معرض نفوذ سارقین قرار خواهد گرفت.

نکات مهم در تعمیرات درب پارکینگ 

 

اگر درب اتوماتیک پارکینگ شما به درستی کار نمی کند یا اگر فکر می کنید خراب شده است، توجه داشته باشید که هرگز نسبت به تعمیرات درب به صورت انفرادی اقدام نکنید.ادامه مطلب 


آذر ف پایون

مشخصات

  • جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی: پارکینگ ,ساختمان ,تعمیرات ,اتوماتیک ,بسته ,صورت ,صورت ریموت ,برای تعمیرات ,کاربردی برای ,نکات کاربردی
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

موضوعات عمومی خدمات آسانسوری goplaing !ایران گردی را با من تجربه کنید دستورپخت غذا عشق یکطرفه bestmusic4you سایت موزیک بیس (حجاب و عفاف)