ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه

درب فایبرگلاس ، یکی از انواع درب ساختمانی هستند که در مکان های مختلف در داخل ساختمان یا درب ورودی نصب می شوند. درب های ساختمانی از جنس فایبرگلاس در شکل ظاهری شبیه به درب های چوبی هستند. شاید در نگاه اول، افراد به درستی نتوانند تفاوت این درب ها را با درب های چوبی تشخیص دهند. در ساخت درب های ساختمانی از رایج ترین و متداول ترین ابزار در بازار استفاده می شود. محبوب ترین مصالح اولیه برای تولید درب ساختمانی، چوب های بادوام و مقاوم می باشد. انواع درب های ساختمان به صورت یکپارچه یا ترکیبی از شیشه به کار می روند. دربهای فایبرگلاس نیز به صورت یک لنگه، دونگه با مدل های ساده یا به صورت ترکیبی با شیشه طراحی می شود.

درباره درب های فایبرگلاس بیشتر بدانیم

انواع مدل های درب های فایبرگلاس به همراه درب های فولادی برای نصب در بیرون از ساختمان درب ورودی ساختمان ها مناسب هستند. فایبرگلاس مواد اولیه ای است که در شکل ظاهری شبیه به چوب می باشد اما استفاده از آنها برای ساخت درب مقرون به صرفه بوده و ارزش عایق سازی بیشتری را برای ساختمان فراهم می‌آورد. هزینه تعمیرات و نگهداری این دربها بسیار کمتر است.
ادامه مطلب


آذر ف پایون

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مدرسه فوتبال برگزیدگان ساری کانون فرهنگی هنری امام صادق(ع) GALAXY GAMERS صندوقچه دکوراسیون مغازه ایده برتر پارسیان دیجی کالا date-products Phòng bệnh 247